ÇOK SATAN ÜRÜNLER


Oto Ses Sistemi İşlemci Ne İşe Yarar?

Araçlarda bulunan araba ses sistemi için işlemcilerin kullanılması mevcut performansı ve verimliliği artırmaktadır. Uzaktan kumanda ve aksesuarların bağlanması için özel girişlere sahip olan oto ses sistemi işlemcileri aynı zamanda yüksek çözünürlükte bir ses kalitesi sunmaktadır. Bu açıdan ses sistemi araba için alındığında özel işlemcilerin de kullanılması ve uyumlu modellerin işlemci üzerinden bağlanarak ayarlamaların yapılması önerilmektedir. Helix DSP PRO MK2 10 Kanal HD 32 Bit Ses İşlemcisi gibi modeller, sektörün öne çıkan en iyi oto ses sistemi modelleri arasında yer almaktadır.
 

Araba Ses Sistemi Kaç Watt Olmalı?

Ses sistemi araba dahilinde kullanılacağı zaman watt ayarlarına da dikkat edilmelidir. Araçların mevcut özelliklerine göre farklılık içerse de genellikle 500 watt toplam tüketim gücünün geçirilmemesi önerilmektedir. Özel amfikatör gibi farklı gereksinimlere ihtiyaç duyulabilecek ses sistemlerinden en iyi verimi alabilmek adına doğru donanımları, doğru bağlantılar ile kurmak oldukça önemlidir.
 

Araç Ses Sistemi Nasıl Bağlanır?

Oto ses sistemi set olarak satıldığı gibi tek tek temin edebilerek özel araç ses sistemi de oluşturabilir. Satın alınan ve tercih edilen araba ses sistemi ne olursa olsun, yapılacak olan kurulum benzer şekildedir. Doğru bir akü, doğru bir teyp ve ampilifikatör seçimi ile oto ses sistemi set kurulumu için tüm gereksinimler tamamlandıktan sonra montaj aşamasına geçiş yapılabilir. Bu konuda deneyimli olmayanların herhangi bir şekilde ses sistemi kurması önerilmez. Ustalardan yardım alınması çok daha uygun olacaktır. Ampilifikatör yeri belirlendikten sonra aracın motor bölümünden kanallar yardımıyla ana kablo çekilmesi gerekir. Ardından da hem teyp hem de hoparlörler için yan bağlantılarının yapılması yeterlidir. Bu sayede mevcut ses sistemi kurulumu tamamlanarak aktif hale getirilebilir. Ses sistemi araba için doğru bir şekilde yapılandırılmadığında sorunlar oluşabileceği unutulmamalıdır.
 
Araba Ses Sistemi Fiyatları Ne Kadar?
Araç ses sistemi olarak tercih edebilecek pek çok farklı model bulunduğundan dolayı fiyatlar değişkenlik içermektedir. Daha düşük bütçeli araba ses sistemi fiyatları aranıyorsa, bu doğrultuda araştırma yapılabilir. Oto ses sistemleri paket fiyatları ve en kaliteli seçeneklere tercih etmek isteyenler ise Desibela internet sitesini ziyaret edebilir. Araba ses sistemi fiyatları oldukça uygun olduğu gibi oto ses sistemi set olarak da sitede mevcuttur. Bu açıdan en iyi araba ses sistemi satın almadan önce mutlaka Desibela internet sitesi üzerinden Match UP C42MB-FRT Mercedes 2 Yollu Component Hoparlör Seti gibi en iyi oto ses sistemi set modelleri için inceleme yapılmalıdır.
 
Kapasitör Ne İşe Yarıyor?
Araçlarda ses sistemlerinin yüksek enerji gerektirdiği durumlarda farlarda kesme ya da diğer elektrik kullanımlarında sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu tür durumlarda kapasitörler, yük ve enerji depolama yeteneği ile birlikte mevcut kesintileri önlemektedir. Bu nedenle mevcut cihazların araçlarda ses sistemleri ile birlikte kullanılması önerilmektedir. Çok güçlü oto ses sistemi set varsa ve çok yüksek sesle müzik dinlenecekse kapasitör kullanımı zorunlu hale gelebilir. Otomobillerdeki ses sistemleri başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızda ilgili kategorimizden uygun araba ve en iyi oto ses sistemi ve en iyi araba ses sistemi fiyatları dahilinde yeni ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca oto ses sistemleri paket fiyatları ile beraber bluetooth hoparlör ,  bilgisayar masası ve soundbar gibi çeşitli ürün seçeneklerine de online alışveriş sitemizden ulaşabilirsiniz.