Ürün Grupları


Hangi Instax Yazıcı Modeli?

Instax yazıcı modelleri için dijital ve analog teknolojinin tek bir cihazda birleşmesi tanımı yapılabilir. Çünkü instax yazıcılar akıllı telefon gibi dijital bir cihazla çekilen bir fotoğrafı saniyeler için kağıda basarak nostalji duygusunu yaşamanızı sağlar. Instax yazıcı çeşitleri, akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafların baskısını alabilmek için her defasında bir fotoğrafçı dükkanına gitme gerekliliği ortadan kaldırır. Instax mini link ve instax SP3 gibi yazıcı modellerinin boyutları da çantanıza sığacak kadar küçüktür. Böylece her istediğinizde yanınızda kolaylık taşıyabilirsiniz. Instax mini link, Fujifilm’in en güncel yazıcı modelidir ve instax mini film çeşitlerinin tümü ile uyumlu çalışır. Oldukça fonksiyonel özellikler sahip olan instax mini link pembe, beyaz ve mavi olmak üzere 3 farklı renge sahiptir. Instax SP-3 ise kare formatta baskı sunan bir akıllı telefon yazıcısıdır. Instax kare film çeşitleri ile çalışan Instax SP3 ise beyaz ve siyah olmak üzere 2 farklı renkte kullanıcısına sunuluyor.
 

Akıllı Telefon Yazıcısı Nedir?

Akıllı telefon yazıcıları, telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafların hızlı şekilde çıktı almanızı sağlayan cihazlardır. Telefonunuzdaki fotoğrafları bluetooth ya da uygulama gibi bağlantıları kullanarak yazdıran akıllı telefon yazıcıları, yine uygulama üzerinde fotoğraflarınızı düzenleme, yer bilgisi, saat, tarih ekleme gibi daha sayısız özelleştirme imkanlar da sunar. 10-12 saniye gibi kısa bir sürede fotoğrafı çıkartan instax yazıcı modelleri, anılarınızı zahmetsizce kalıcı hale getirmenizi sağlar.
 

Instax Yazıcı Nasıl Çalışır?

Instax yazıcılar akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafların baskısını almanızı sağlar. Bu akıllı telefon yazıcıları App Store ve Play Store’da yer alan uygulamaları ve bluetooth bağlantıları sayesinde telefonunuzdaki ya da tabletinizdeki görüntüyü alır ve yazdırır. Hem İOS hem de Android işletim sistemli cihazlarla çalışan bu yazıcılar, uygulama üzerinden de fotoğrafınızı özelleştirme imkanı sunar. Uygulamaya eklediğiniz fotoğraflarınıza kolaj yapabilir, özel efektler uygulayabilir ve daha birçok düzenleme seçeneğini kullanarak fotoğrafınızı kişiselleştirebilirsiniz. Bir fotoğraf karesini birden fazla adette yazdırarak arkadaşınıza da armağan edebilirsiniz. Bir kablo bağlantısı gerektirmeyen bu portatif yazıcılar dayanıklı bataryalara sahiptir ve her bir şarj ile yaklaşık 100 adet baskı almanıza imkan sağlar.
 

Instax Yazıcı Fiyatları?

Instax yazıcı fiyatları, yazıcının modeline göre değişir. Akıllı telefon yazıcısı fiyatları genelde belli bir ortalamada seyreder.

Bazı yazıcılar, yanında film ile birlikte satışa sunulur ve bu şekilde kullanıcının eline ulaşır ulaşmaz hızlıca kullanılabilir. Desibela.com’da yer alan instax yazıcı modelleri, Instax Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Tüm instax yazıcı çeşitlerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz. Instax mini 9 gibi yüzlerce ürüne, markamızın büyük fırsatlarıyla ulaşabilirsiniz.