1

Akaso, dünyanın sürükleyici ve heyecan verici her anını, zorlu ve aşılması güç yollarını kayda almanız için farklı özelliklere sahip 4K aksiyon kamera modelleri tasarlar. 

Aksiyon kamerası denilince kullanıcının aklına gelen fiyat algısını yıkmayı başaran Akaso üstün kaliteli kameralarını

çok uygun maliyetlerle kullanıcıya ulaştırır. Akaso Uygulaması Üzerinden Video Düzenleme1

Benzerlerinin Aksine Birçok Dahili Aksesuar Çeşitliliği

 

Akaso aksiyon kamerası çeşitleri 10’dan fazla aksesuarla birlikte gelir. Akaso,’yu diğer markalardan ayıran en önemli özelliklerden biri de budur.

Akaso aksiyon kamera aksesuar seti,  su geçirmez kılıf, kask kamera aparatı, bisiklet gidon montaj aksesuarı gibi birçok önemli parça içerir. 

Bu tür kameraların su altında kullanılıyor olması kullanıcıların en önemli tercih nedenlerinden biridir.

Su geçirmez aksiyon kamerası, 4K/30 fps performansıyla, derin sularda bile su altı dünyasının gizemli ayrıntılarını kusursuzca kaydedebilir.AKASO 

 

Akaso, dünyanın sürükleyici ve heyecan verici her anını, zorlu ve aşılması güç yollarını kayda almanız için farklı özelliklere sahip 4K aksiyon kamera modelleri tasarlar. 

Aksiyon kamerası denilince kullanıcının aklına gelen fiyat algısını yıkmayı başaran Akaso üstün kaliteli kameralarını çok uygun maliyetlerle kullanıcıya ulaştırır. Yüksek performanslı bir kamerayı, uygun fiyatla satıyor olmak Akaso’yu dünya çapında en çok tercih edilen aksiyon kamera markalarından biri haline getirmiştir.

Hem kaliteli hem de ucuz aksiyon kamera arayışında olan kullanıcılardan aldığı beğeni ve takdir de markayı kısa sürede büyütüp, globalleştiren bir diğer faktördür. Akaso’da, dünyanın her yerinde, açık havada, bir dağ tırmanışında ya da metrelerce suyun altında eğlencenin keyfini çıkarmak için

tasarlanmış bir kamera mutlaka vardır.

 

Bisiklet ya da kask aparatını basitçe takarak kameranızı bir kask kamerası ya da kafa kamerası olarak da kullanabilirsiniz. Set içinde yer alan özel aksiyon kamerası su geçirmez kılıf ile Akaso Brave 4 Pro,

Akaso EK700Pro, Akaso V50X ve Akaso Brave 4 modelleri 40 metre derinliğe,

Akaso EK7000 modeli ise 30 metre derinliği kadar kullanılabilir. Su altı aksiyon kamerası çeşitleri için bu son derece mükemmel bir su geçirmezlik seviyesidir.

Bu özel kılıf cihazı sadece suya karşı korumakla kalmaz, toz, çamur ve düşme gibi olası

dış etkilerden korumaya da yardımcı olur. 

 

Wifi aksiyon kamerası, görüntüleri farklı bir cihaza kablosuz olarak aktarmak anlamına gelir. 

Kutu içinde 2 adet batarya ve 2’li şarj cihazı bulunur. Tek bir batarya yaklaşık 90 dakika kullanım sunar.

Yedek batarya, çekim esnasında size büyük kolaylık sağlar. Tüm Akaso modellerinde bulunan Wi-Fi bağlantı özelliği  sayesinde siz de çektiğiniz görüntüleri Akaso Uygulaması’na yükleyebilir, düzenleyebilir ve telefonunuza indirerek sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. 

 

Akaso Aksiyon Kamerası Fiyatları

Desibela, aynı gün ücretsiz kargo imkanı ile satın aldığınız ürünü en hızlı şekilde size ulaştırır. 

Akaso Aksiyon Kamerası Fiyatları son derece uygundur. Fiyatlar, ürün özellikleri, performans gibi değişkenlerle doğru orantılı olarak artar.

Her ürünün ayrıntılı açıklamasını inceleyerek ihtiyacınıza uygun modele karar verebilirsiniz.

Desibela’nın sunduğu uygun taksit ve ödeme koşulları da ödeme kolaylığı sağlar..

Uygun fiyatlı aksiyon kamerası modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek doyasıya çekim yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.